Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do stávajícího týmu Oddělení podpory prodeje hledáme nového kolegu/kolegyni se zaměřením na expedici zboží a výrobků tuzemským i zahraničním zákazníkům.

Požadujeme:
SŠ vzdělání
uživ. znalost práce na PC (práce s poštovním programem a IS Helios Orange výhodou)
zkušenost s kontrolou, balením a odbavením zásilek výhodou
nutná uživatelská znalost práce s internetem
ŘP skupiny B podmínkou
znalost AJ na základní úrovni podmínkou, RJ a/nebo NJ výhodou
zkušenost s prodejem a zákaznickým servisem výhodou
dobré komunikační a organizační dovednosti
pozitivní a aktivní přístup
prozákaznický přístup, zodpovědnost, pracovitost, samostatnost, loajalitu a ochotu učit se

Náplň práce:
Příjem zboží, kontrola, balení a odbavení zásilek
Komunikace s dopravci a dodavateli
Řešení reklamací a komunikace se zákazníky
Řízení skladového hospodářství
Prodej zboží

Vhodné též pro absolventy - nutná praxe během studia

Nabízíme práci pro dynamicky se rozvíjející českou výrobně-obchodní společnost, motivující platové podmínky + výkonnostní odměny, stravenky, zaměstnanecké benefity.

Své životopisy zasílejte e-mailem na Lucie.Kyselova@mint.cz a do poznámky vložte Specialista expedice. V případě, že Váš profil bude odpovídat našim požadavkům, budete pozváni k výběrovému řízení.

Nabízené platové podmínky : 15 - 25 tisíc (dle praxe a zkušeností)
Volné místo specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) pro lokalitu Jablonec nad Nisou.