Skladník

  • Boskovice

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Možnost finančního růstu
Požadované dovednosti:
- vzdělání – ukončené SOU
- zodpovědnost, spolehlivost a důslednost
- základní znalost práce s PC
- zkušenosti s VZV a platný průkaz VZV výhodou (ne podmínkou, možnost si u nás doplnit)
- dobrý zdravotní stav
Náplň práce:
- organizace vyskladňování a naskladňování na sklad
- vedení přijatého a vydaného materiálu
- dodržování skladovacích podmínek
- obsluha a kontrola svěřené manipulační techniky
Rozrůstáme se a do svých řad hledáme nové spolupracovníky.
Nabízíme:
Smlouvu na hlavní pracovní poměr
Práci ve stabilní prosperující firmě s cílem stále se rozvíjet, zajímavé platové podmínky, osobní benefit, příspěvek na stravování apod., možnost finančního a kvalifikačního růstu, práci v příjemném kolektivu.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu nás kontaktujte: tel.601355595
Volné místo skladník pro lokalitu Boskovice.