EXPEDIENT/KA JUNIOR

  • Liberec

Pracovní místo ( EXPEDIENT/KA JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- čištění a balení dílů pro zakázkovou výrobu TOOLs vč. operací s terminály
- zakládání příjemek/výdejek na skladě 006 v IS Helios, štítkování jednotlivých dílů + fyzické naskladnění/vyskladnění
- kontrola kompletnosti interní expedice jednotlivých zakázek v IS Helios, organizuje převozy materiálu k jednotlivým zakázkám dle stanovených termínů
- udržuje pořádek v prostorech expedice, plní další úkoly nadřízeného
- zúčastňuje se porad oddělení expedice a porad jiných oddělení
- dodržuje při všech svých činnostech BOZP, aktivně se podílí na zvyšování své kvalifikace
Požadujeme:
SOU nebo SŠ vzdělání, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, pracovitost a komunikativnost, znalost práce na PC - MS Office, podmínkou řidičské oprávnění skupiny B, oprávnění k řízení VZV (propadlou VZV licenci obnovíme na své náklady), výhodou je praxe v oboru logistiky, výhodou práce s IS Helios Orange nebo SAP, překonávání překážek, analytické myšlení, důslednost
Nabízíme:
- zajímavá práce v zakázkové výrobě, práce v nepřetržitém provozu (pouze denní směny 6:00 - 18:00, krátký + dlouhý týden), zajímavé mzdové ohodnocení, systém zaměstnaneckých benefitů, možnost osobního rozvoje, pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou
Místo výkonu práce: Liberec
Datum nástupu: ihned
Volné místo expedient/ka junior pro lokalitu Liberec.