ZEDNÍK/CE - PRACOVNÍK/CE POMOCNÝCH STAVEBNÍCH PRACÍ

  • Jičín

Pracovní místo ( ZEDNÍK/CE - PRACOVNÍK/CE POMOCNÝCH STAVEBNÍCH PRACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZEDNÍK/CE - PRACOVNÍK/CE POMOCNÝCH STAVEBNÍCH PRACÍ - pracoviště celá ČR.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: pikulyk@seznam.cz
Osobní setkání či dotazy po předchozí telefonické domluvě na tel.: 776 364 120 p. Pikulskyy.

Požadujeme min. základní vzdělání, praxe výhodou.
Nabízíme PP na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Zajištění dopravy z Jičína na příslušné pracoviště/staveniště. Nabídka je vhodná i pro absolventy, občany EU a cizince na pracovní povolení.
Volné místo zedník/ce - pracovník/ce pomocných stavebních prací pro lokalitu Jičín.