Řidič, strojník

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Řidič, strojník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT: e-mailem na adresu d.tscheplak@nsesolutions.at nebo telefonicky 774207700 ve všední den od 8:00-16:00 hod..
Požadujeme:
řidičské oprávnění skupiny B+E; čistý trestní rejstřík; schopnost provádět jednoduché opravy na stroji a autě; vysoké pracovní nasazení; odpovědný přístup k práci; časovou flexibilitu; zodpovědnost; samostatnost;
Nápň práce:
řízení soupravy (dodávka + čerpadlo na beton); obsluha čerpadla na beton; vedení jednoduchých provozních záznamů;
Nabízíme zajímavou a perspektivní práci, zajímavé finanční ohodnocení
Volné místo řidič, strojník pro lokalitu Jindřichův Hradec.