Nástrojaři - mechanici

  • Cheb

Pracovní místo ( Nástrojaři - mechanici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Průmyslový park 13, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Náplň práce: do úseku nástrojárny hledáme pracovníky pro montáž a přípravu nástrojů (zápustek) do kovárenské výroby, součástí práce jsou i drobné mechanické opravy a údržba nástrojů (práce je vhodná pro vyučené obráběče, mechaniky či nástrojaře). Pracovní doba: pracovní týden tvoří 5 po sobě jdoucích pracovních dní (začátek v neděli ve 22:00 h v případě noční směny a konec v pátek ve 22:00 h v případě odpolední směny); směny jsou v délce trvání 8 h (včetně 0,5 h pauzy na oddych); směny se střídají po týdnu (1x týden noční směny, 1x týden odpolední směny, 1x týden ranní směny). Požadujeme: výuční list, ochota učit se, spolehlivost. Nabízíme: perspektivní zaměstnání, možnost profesního růstu, zázemí stabilní společnosti, 2 dny dovolené navíc, dobré mzdové ohodnocení vysoko nad průměrem regionu, výkonnostní prémie, příspěvek na podnikové stravování. Kontakt pro zájemce: v případě zájmu prosím zašlete profesní životopis e-mailem či poštou na adresu společnosti, přijímáme pouze písemné nabídky.
Volné místo nástrojaři - mechanici pro lokalitu Cheb.