Hotel Operations Europort s.r.o.

Hosteska v restauraci

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Aviatická č.p. 1092/8, Ruzyně, 161 00 Praha 6
kontakt: Kocourková Jitka, e-mail: jitka.kocourkova@courtyard.com
Baví Vás práce s lidmi? Máte rádi gastronomii a spokojený klient je Vaší prioritou? Hledáte pracovní prostředí, kde jsou lidé a servis součástí fungující firemní kultury? V případě, že ano a věříte, že splňujete následující požadavky, budeme rádi, když o Vás uslyšíme.

Požadujeme
- anglický jazyk na dobré úrovni
- zkušenost na obdobné pozici a vyučení v oboru
- zkušenost z oblasti servisu v hotelové gastronomii výhodou
- komunikační dovednosti
- flexibilita, spolehlivost, přátelské a profesionální vystupování

Nabízíme
- zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou firemní kulturou a tradicí
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (stravování a fitness zdarma, 25 dnů dovolené a další)
- rozvoj a školení
Je nutné se přihlásit také on-line na www.marriott.com/careers, číslo pozice 17000EA6.
Volné místo hosteska v restauraci pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hosteska v restauraci

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Praha
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Hotel Operations Europort s.r.o.
Ulice: Aviatická 1092
Město: Praha
PSČ: 161 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Kocourková
E-mail: Jitka Kocourková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hotel Operations Europort s.r.o.