REMMER, s.r.o.

Odborní účetní všeobecní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Křižíkova č.p. 159/56, Karlín, Praha 8
První kontakt telefonicky: PO-PÁ od 8,00 do 16,00 hod na tel. č. +420 222 31 95 41 nebo e-mailem na adr. : ucetnictvi@remmer.cz, kont. os. Remmer Sergej Mgr.
Upřesňující informace:
zpracování prvotních účetních dokladů, odpovědnost za kompletní zpracování účetnictví, zpracování účetních výkazů, DPH, DPPO, účtování bankovních dokladů, reporting, znalost účetní problematiky a daňových zákonů, práce s PC, Word, Excel, řidičský průkaz, aktivní znalost RJ, pasivní znalost AJ, práce v oboru min. 5 let, znalost Money S4 , 1C výhodou
Volné místo odborní účetní všeobecní pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC - práce s PC, Word, Excel, Ekonomika - znalost účetní problematiky a daňových zákonů, Řidičský průkaz - ŘP sk. B, Jiné - zpracování účetních výkazů, DPH, DPPO, účtování bankovních dokladů, reporting
Angličtina Pasivní, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborní účetní všeobecní

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: REMMER, s.r.o.
Ulice: Křižíkova 159
Město: Praha
PSČ: 186 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Sergej Remmer
E-mail: Mgr. Sergej Remmer
Telefon: +420 222 319 541

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: REMMER, s.r.o.