Kovostal, s.r.o.

soustružník - frézař

Odeslat

Pracovní náplň
praxe v oboru, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, zázemí stabilní společnost, možnost dalšího vzdělání a rozvoje, příspěvek na stravování, telefonická nebo e-mailová domluva předem nutná
Volné místo soustružník - frézař pro lokalitu Uherské Hradiště.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: soustružník - frézař

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Kovostal, s.r.o.
Ulice: Pivovarská 457
Město: Uherské Hradiště
PSČ: 686 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jarmila Gajdošíková
E-mail: Jarmila Gajdošíková
Telefon: +420 577 700 554

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kovostal, s.r.o.