HS Technology Inc. , odštěpný závod

Javascript vývojář

Odeslat

Pracovní náplň
Co budete dělat?
• vývoj interních nástrojů usnadňující práci našim analytikům
• nástroje pro automatizovaný sběr informací z internetu a dark webu
• většina datasetů obsahuje stovky milionů položek a více, indexujeme je v ElasticSearch
• převážná část práce je na backendu
• v čem to děláme: ECMAScript 6, Node.js, React, ElasticSearch, MongoDB, Redis, Hadoop, ML - Tensorflow
• spolupráce při tvorbě zadání

Co od vás očekáváme?
• alespoň středoškolské vzdělání v oboru informačních technologií nebo odpovídající praxi
• zkušenost s programováním v Javascriptu, ideálně v Node.js
• prokazatelné zkušenosti s použitím SQL, Elasticsearch výhodou
• dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou
• samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, ZSR (zdravý selský rozum)
• dobrou náladu :-)

Nabízíme:
• zajímavou práci v atraktivním oboru, ve které si dokážete najít i profesní výzvu
• žádné výkazy práce, nekonečné porady a jiné hlouposti, věnujeme se raději práci, která je nám pak zábavou :-)
• pokud něco ještě neumíte, stačí nám vaše nadšení, se zbytkem vám rádi pomůžeme
• nadstandardní platové ohodnocení dle prokázaných zkušeností
• 5 týdnů dovolené
• stravenky
• nástup možný ihned
Volné místo javascript vývojář pro lokalitu Plzeň.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Javascript vývojář

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: HS Technology Inc. , odštěpný závod
Ulice: Plovární 478
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Magdalena Šimandlová
E-mail: Magdalena Šimandlová
Telefon: +420 770 121 812

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HS Technology Inc. , odštěpný závod