Vedoucí dílny autorizovaného servisu Škoda, VW, Audi

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Vedoucí dílny autorizovaného servisu Škoda, VW, Audi ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: m.kastlova@carpoint.cz
PROFIL UCHAZEČE:
*organizační schopnosti, vedení týmu
*vzdělání technického směru v oboru Automotive - zkušenost na obdobné pozici výhodou
*znalost práce na PC, komunikativnost a profesionální vystupování
*zákaznicky orientovaný přístup, příjemné vystupování
*ŘP skupiny B - aktivní řidič
*AJ nebo NJ výhodou
*znalost programů DMS výhodou, MS Office (Excel, Word)
*časová flexibilita, odolnost vůči stresu, řešení individuálních případů
*trestní bezúhonnost

NÁPLŇ PRÁCE:
*Organizace práce a chodu dílny
*Plánování a rozvrh práce mechaniků
*Sledování efektivity a výkonu práce mechaniků
*Sledování průběhu jednotlivých zakázek
*Zodpovědnost za včasné zpracování zakázek a kvalitu zakázky
*Koordinuje a plánuje rozsah prací na mechanické dílně, klempírně a lakovně
*Kontrola dodržování standardů a kvality práce dle požadavků výrobce Škoda Auto, Porsche ČR (výstupní kontrola)
*Správa vozového parku
*Řešení reklamací – evidence stížností, opakovaných oprav
*Pravidelné reporty vedení společnosti

NABÍZÍME:
*Možnost osobního rozvoje a vzdělávání /pravidelné školení výrobce/
*Velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém /výhodný pronájem nového vozu/
*Práce s nejmodernějšími vybavením
*Práce v příjemné kolektivu
*Platové ohodnoce
Volné místo vedoucí dílny autorizovaného servisu škoda, vw, audi pro lokalitu Karlovy Vary.