Brodacký Antonín s.r.o.

Zaučený dlaždič nebo vyučený zedník pro výkon práce dlaždič

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Olomouc a okolí.
Požadujeme: pracovníky s praxí v oboru, samostatně pracující, výhoda ŘP skupiny B, zdravotní způsobilost k požadované práci, nástup dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou. Pracovní doba: 7:00 -15:30 hod.
Životopisy posílat POUZE na e-mail: brodacky@cmail.cz
Volné místo zaučený dlaždič nebo vyučený zedník pro výkon práce dlaždič pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zaučený dlaždič nebo vyučený zedník pro výkon práce dlaždič

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Brodacký Antonín s.r.o.
Město: Olomouc

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Antonín Brodacký
E-mail: brodacky@cmail.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Brodacký Antonín s.r.o.