Lesy Janeček s.r.o.

Tesař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky nebo e-mailem seflova@lesy-janecek.cz.
- ZŠ
- praxe výhodou
- pracovní náplní je výroba a montáž vazníků a krovů
- práce dle sjednaných zakázek po celé ČR.
Volné místo tesař/ka pro lokalitu Kvasiny.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tesař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Průmysl
Pozici nabízí: Lesy Janeček s.r.o.
Ulice: 101
Město: Kvasiny
PSČ: 517 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ilona Šeflová
E-mail: Ilona Šeflová
Telefon: +420 605 279 164

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lesy Janeček s.r.o.