PRACOVNÍK/CE VE SKLADU - EXPEDIENT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE VE SKLADU - EXPEDIENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o práci v rámci skladu obuvi a módních doplňků, zahrnující evidenci a kontrolu došlého zboží, organizaci skladu, zařazování zboží a přípravu pro objednávky včetně expedice.
Požadavky:
- SŠ/SOU s maturitou
- znalost práce na PC
- samostatnost
- spolehlivost
- pečlivost, smysl pro detail
- zodpovědnost
- aktivní přístup
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- náborový příplatek v hodnotě 6.000 Kč
- příspěvek na stravování
- nepeněžní benefity ve formě zboží
- životní kapitálové připojištění
- jednosměnný provoz nebo zkrácený úvazek
- vzdělávání a školení
- možnost osobního růstu
- dodatková dovolená
Zaslat životopis e-mailem, poté budou vybraní uchazeči kontaktováni a pozváni k pohovoru.
Volné místo pracovník/ce ve skladu - expedient/ka pro lokalitu Liberec.