RD Rýmařov s. r. o.

Montážník - pokrývač, klempíř, lešenář

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Rýmařov
Přípravné práce, položení střešní fólie, kontralatě, střešní latě, montáž střešní krytiny (střešní tašky nebo plechová krytina), montáž klempířských prvků aj.

Požadujeme - pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, praxi v oboru, dobrý zdravotní stav, způsobilost prací ve výškách, časovou flexibilitu z důvodu práce (montáže) po celé ČR i v zahraničí - pracovní cesty.
Závodní stravování, 5 týdnů dovolené, odměny při životním jubileu, příspěvek na dovolenou, příspěvek na dětskou rekreaci, očkování proti chřipce, osobní ohodnocení aj.
Hlásit se na e - mail : gerhard.tomas@rdrymarov.cz nebo na tel. č. 554 252 129, 602 577 979 / denně od 7.00 do 15.00 hodin /
Z : 1.3.2017
Volné místo montážník - pokrývač, klempíř, lešenář pro lokalitu Rýmařov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montážník - pokrývač, klempíř, lešenář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: RD Rýmařov s. r. o.
Ulice: 8. května 1191
Město: Rýmařov
PSČ: 795 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Gerhard
E-mail: Tomáš Gerhard
Telefon: +420 554 252 129,602 577 979

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RD Rýmařov s. r. o.