Ernst & Young Audit, s.r.o.

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha, kontaktní osoba: pan Lachmann Jan, tel.: 225 336 127, e-mail: jan.lachmann@cz.ey.com.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání ukončené titulem Mgr. nebo Ing. (absolutorium v roce 2015-2017), předchozí alespoň dvouletá pracovní zkušenost na podobné pozici v některé z členských firem celosvětové organizace EY, požadujeme plynnou znalost anglického , ruského a ukrajinského jazyka, znalost práce s počítačem (MS Windows, internet), certifikace ACCA (i částečná) výhodou a ŘP sk. B je velkou výhodou.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní, Ukrajinština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 08. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Ernst & Young Audit, s.r.o.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Lachmann
E-mail: Jan Lachmann
Telefon: +420 225 336 127

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ernst & Young Audit, s.r.o.