SYSTÉMOVÝ INTEGRÁTOR (ovládací software pro laserovou spektroskopii)

  • Brno

Pracovní místo ( SYSTÉMOVÝ INTEGRÁTOR (ovládací software pro laserovou spektroskopii) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Kolejní 3094/9, Vědecko-technický park profesora Lista, Brno
POŽADAVKY
. Znalost jazyka C++, návrh OOP
. Zkušenosti s frameworkem Qt
. Výhodou jsou znalosti z oblasti elektrotechniky
NÁPLŇ PRÁCE
. Programování softwaru pro ovládání přístrojů z oblasti laserové spektroskopie
. Lasery, spektrometry, detektory, pulsní generátory, proprietální elektronika, kamery, aj.
NABÍZÍME
. Práce v moderní oblasti laserové spektroskopie- pulzní lasery, analýza plazmatu, …
. Programování pro high-end zařízení vyvíjená na zakázku
. Práce na rozhraní vědeckých a průmyslových aplikací
. DPP či částečný úvazek, flexibilní pracovní doba
POPIS
Vytváříme software pro integraci jednotlivých zařízení používaných pro měření spektroskopie laserem indukovaného mikroplasmatu (LIBS). V rámci programování se seznámíte s programováním pro námi vyráběná zařízení (USB joystick, specializovaná karta pro ovládání tlakového systému, ...) a dalších komerčních zařízení (vědecké kamery, spektroskopy, lasery,...).
Volné místo systémový integrátor (ovládací software pro laserovou spektroskopii) pro lokalitu Brno.