MANIPULANT-ŘIDIČ VZV

  • Liberec

Pracovní místo ( MANIPULANT-ŘIDIČ VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- zajišťuje materiálový tok produktů,
- plnění právních požadavků a požadavků interní dokumentace a systémů řízení v oblasti ISO, QMS, ekologie, BOZP, PO,
- plnění dalších pokynů nadřízeného pracovníka.
Požadujeme:
- znalost požadované práce,
- platné osvědčení VZV,
- ŘP sk. B,
- fyzická zdatnost - těžší břemena,
- výhodou vazačské zkoušky,
- schopnost pracovat v týmu,
- dobré vystupovaní, respekt a pracovitost,
- znalost procesů výroby, manipulace a jejich dodržování,
- zodpovědnost, spolehlivost,
- připravenost pracovat na směny nebo dle požadavku zaměstnavatele,
- schopnost vzdělávat se,
- flexibilita.
Nabízíme:
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím
- Zajímavé finanční ohodnocení
Informace:
Mgr. Zuzana Popovičová: 774 287 533, 482 710 520
e-mail: Zuzana.Popovicova@buschvyroba.cz
Volné místo manipulant-řidič vzv pro lokalitu Liberec.