PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (TERENNÍ PEČOVATEL /-KA)

  • Opava

Pracovní místo ( PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (TERENNÍ PEČOVATEL /-KA) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Bc. Žurková Eva, Dis. - vedoucí pečovatelské služby, e-mail: seniorcentrum.opava@seznam.cz, tel. 774 470 650. Profesní životopisy zasílat na e-mail: seniorcentrum.opava@seznam.cz nebo písemně na adresu organizace.
Požadujeme: SOU, ŘP sk. B (aktivní řidič), absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách, zájem o práci se seniory a zdravotně znevýhodněnými občany, praxe výhodou.
Platové zařazení: 11 500 - 15 500 Kč + příplatky, prac. smlouva na 1 rok s možností prodloužení, nástup ihned nebo dle domluvy, pracoviště: Rolnická 24, Opava.
Volné místo pracovník, pracovnice v sociálních službách (terenní pečovatel /-ka) pro lokalitu Opava.