ostraha prodejny

Pracovní místo ( ostraha prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KONTAKT POUZE TELEFONICKY - Po-Pá 9:00-15:00 hod.;
příjemné vystupování; trestní bezúhonnost; spolehlivost; dochvilnost; pracovní poměr na dobu neurčitou; turnusová pracovní doba - dlouhý, krátký týden - 12hod. směny včetně sobot a nedělí:
Volné místo ostraha prodejny pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

OSTRAHA/DETEKTIV V OBCHODNÍM ŘETĚZCI - detektiv v obchodním řetězci, prevence proti krádežím Pracovní doba - turnusové služby - po až ne (denní služby cca v době od 6:30 do 20:00 hod.) Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Požadujeme: trestní bezúhonost, ...
CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. Milevsko, Inzerováno včera

pracovník/ice ostrahy trestní bezúhonnost, dobrá fyzická kondice, spolehlivost, flexibilita, praxe výhodou, certifikát strážného 68-008-E výhodou, životopisy zasílat na e-mail: michal.loucky@trebi.cz Volné místo pracovník/ice ostrahy pro lokalitu Tábor.
TREBI s.r.o. Tábor, Inzerováno před 3 dny

pracovník ostrahy Pracovník ostrahy - pracoviště Jindichův Hradec, vzdělání základní i vyšší, čistý trestní rejstřík. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, plný úvazek, nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny - denní/noční, nástup ihned. Mzda od ...
PCO - hlídací služba, s.r.o. Jindřichův Hradec, Inzerováno před 3 dny