MOTORPAL, a.s. Seřizovač čerpadel

Seřizovač čerpadel

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
- seřizování čerpadel na NC stanici,
- práce s ropnými produkty,
- práce v provozu se zvýšeným hlukem,
- orientace v technické dokumentaci
Požadujeme:
- vyučení nejlépe strojírenského směru,
- pečlivost, pracovitost
Volné místo seřizovač čerpadel pro lokalitu Jihlava.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 12. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Seřizovač čerpadel

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: MOTORPAL, a.s.
Ulice: Humpolecká 313
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Irena Svobodová
E-mail: Mgr. Irena Svobodová
Telefon: +420 567 132 560

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MOTORPAL, a.s.