stauner palet s.r.o. Logistik - zajištění toku materiálu ve výrobě

Logistik - zajištění toku materiálu ve výrobě

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
*vydodávání a balení komponentů
*vystavení dodacího listu
*správné naskenování komponentů
*přeprava komponentů k dalšímu pracovnímu kroku
*kontrola množství
*inventurní práce

PROFIL UCHAZEČE:
*spolehlivý, pečlivý
*zkušenost s prací se skenerem výhodou
*Nj/Aj výhodou
*průkaz VZV
NABÍZÍME:
*zaškolení
*odpovídající mzdové ohodnocení
*podnikové stravování
TĚŠÍME SE NA VÁS!
Volné místo logistik - zajištění toku materiálu ve výrobě pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Logistik - zajištění toku materiálu ve výrobě

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: stauner palet s.r.o.
Ulice: Cihlářská 548
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Romana Malá
E-mail: Romana Malá
Telefon: +420 775 870 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: stauner palet s.r.o.