Řidič/ka motorového vozíku (skladník/ce)

  • České Velenice

Pracovní místo ( Řidič/ka motorového vozíku (skladník/ce) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro více informací můžete také kontaktovat vedoucího Karla Macha (tlf.: 603 899 264).

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:
Manipulace se zbožím na skladě, nakládka a vykládka zboží, práce na 3 směny, hlavní pracovní poměr.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
* Fyzickou zdatnost, spolehlivost a dochvilnost.
* Vítán je průkaz na VZV (i na ručně vedený elektrický).
* Výhodou praxe ve skladu.
* Dobrý zdravotní stav.
* Čistý trestní rejstřík.
* Ochotu pracovat na směny.

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM:
* Jistotu zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
* Pravidelnou mzdu až 24.000,- Kč hrubého měsíčně vyplácenou již v prvních dnech měsíce (navíc možné získání půlročních prémií za řádné plnění pracovních povinností až 6.000,- Kč za půl roku).
* Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 70,- Kč/ odpracovaný den (získáte tak až 1.540,- Kč v čistém).
* 25 dnů dovolené, další dny při pracovním výročí.
3 dny placeného volna v případě nemoci.
* Řadu dalších atraktivních výhod (mezi nejoblíbenější patří velmi výhodné tarify mobilního operátora i pro vaše blízké a kamarády, dotovaná Multisportkarta, příspěvek na penzijní pojištění, pitný režim v podobě osobních balíčků, slevové programy, odměny při pracovním výročí atd.).
Volné místo řidič/ka motorového vozíku (skladník/ce) pro lokalitu České Velenice.