Zemědělské obchodní družstvo Opatovec

Ošetřovatel/ka skotu

Odeslat

Pracovní náplň
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Volné místo ošetřovatel/ka skotu pro lokalitu Opatovec.

Požadavky
Jiná způsobilost - kladný vztah ke zvířatům

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ošetřovatel/ka skotu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Zemědělské obchodní družstvo Opatovec
Ulice: 201
Město: Opatovec
PSČ: 568 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Škranc
Telefon: +420 604 442 117

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zemědělské obchodní družstvo Opatovec