PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o.

DETEKTIV/KA V OBCHODĚ

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o. - pracoviště Česká Třebová, Dr. E. Beneše č.p. 643, Parník, 560 02 Česká Třebová 2
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Dobrá fyzická kondice, trestní bezúhonnost;
Nejdříve nutný telefonický kontakt: p. Maixner, 602 168 147 (9.00 - 18.00 hod), nebo ať uchazeči zasílají životopis na pavel.maixner@pcpeuro.cz, poté budou pozváni k výběrovému řízení. Na výše uvedené adrese se nachází pouze pracoviště, kde nikdo k nabízenému místu nepodá žádné informace, proto je nutný nejdříve kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo detektiv/ka v obchodě pro lokalitu Česká Třebová.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DETEKTIV/KA V OBCHODĚ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o.
Ulice: Dr. E. Beneše 643
Město: Česká Třebová
PSČ: 560 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Pavel Maixner
E-mail: Mgr. Pavel Maixner
Telefon: +420 602 168 147

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o.