ELMON spol. s r.o.

Topenář - instalatér

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu na e-mail moravec.petr@elmoncz.cz nebo telefonicky.
- SOU
- 1 rok praxe v oboru stavební instalace - zdravotechnika a vytápění
- fyzicky náročná práce - zvedání těžkých břemen
- práce se sbíječkou - sekání tras pro potrubí
- montáže ohřívačů vody a jiných velkých akumulačních nádrží
- montáže a instalace kotlů a radiátorů
- zvláštní peněžité odměny
- zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.
Volné místo topenář - instalatér pro lokalitu Dobruška.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Topenář - instalatér

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ELMON spol. s r.o.
Ulice: Domašínská 635
Město: Dobruška
PSČ: 518 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Moravec
E-mail: Petr Moravec
Telefon: +420 608 300 181

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ELMON spol. s r.o.