Plavčík - pokladní - uklízeč/ka

  • Tábor

Pracovní místo ( Plavčík - pokladní - uklízeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kvapilova 2500, Tábor 3 a Hanojská 3034, Tábor 5
Požadujeme:
a) fyzická zdatnost + vztah k vodě
b) slušné a vstřícné chování k návštěvníkům
c) základní práce s PC - Word, Excel, internet
d) střední vzdělání s maturitou
e) základní znalost zdravovědy
f) ochota se vzdělávat
g) práce ve směnách ( práce i v So a Ne )
Výhodou je:
a) platné osvědčení o získané kvalifikaci plavčík nebo mistr plavčí nebo vodní záchranář
b) platné osvědčení instruktora plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku
c) platné osvědčení provozovatele tělovýchovných a sportovních zařízení a zařízení sloužících k regeneraci a rekondici
d) platné osvědčení provozovatele a obsluhovatele saun
e) praxe v oboru, komunikativnost, flexibilita, zdravá ctižádostivost, samostatnost, organizační schopnosti, schopnost jednat s klienty,
f) žádná provozovaná živnost po vstupu do pracovního poměru

Přihlášky do VŘ budou přijímány písemnou formou v obálce označené plavčík nejpozději do 25.03.2017 do 11,00 hodin poštou nebo na sekretariátu Zimního stadionu, Václava Soumara 2300, 390 03 Tábor.
V písemné přihlášce uvede uchazeč tyto náležitosti:
a) jméno, příjmení, titul
b) datum a místo narození
c) státní příslušnost
d) místo trvalého bydliště
e) číslo občanského průkazu
f) datum a podpis uchazeče
g) telefonní kontakt, emailový kontakt
a dále doloží:
a) životopis s údaji o dosavadním zaměstnání a odborných znalostech a dovednostech
b) výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší 6 měsíců
c) kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Volné místo plavčík - pokladn