Techona s.r.o.

Grafický a umělecký designer

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Praha, kontakt: Miluše Nováková, e-mail: mnovakova@techona.com

Požadujeme znalosti a zkušenosti s grafickým designem a práce v týmu. Znalost počítačové animace, FX a klasické animace, práce ve Photoshop/Illustrator. Znalost anglického jazyka podmínkou. CV i komunikace se zaměstnavatelem musí probíhat v AJ.
Volné místo grafický a umělecký designer pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Grafický a umělecký designer

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Techona s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miluše Nováková
E-mail: mnovakova@techona.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Techona s.r.o.