Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU PRO OBOR INSTALATÉR

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
- splnění podmínek zák. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících ve znění účinném k 01. 01. 2015
- minimálně vyučení v oboru nebo ÚSO - stavebního zaměření
- minimálně 5 let praxe na SŠ
- výpis z RT, zdravotní způsobilost pro práci ve výškách
- odpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu
- dostatečnou psychickou odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací se žáky, přirozená autorita
- kladný vztah k dospívající mládeži
- zájem o další vzdělání
- výše mzdy se odvíjí od délky praxe, 9. platová třída
SDĚLENÍ PODROBNĚJŠÍCH INFORMACÍ - OSOBNÍ SCHŮZKA
HLÁSIT SE: PaedDr. Karel Vokáč tel.: 476 137 501, email: vokac.karel@sstmost.cz, osobně SŠT, Dělnická 21, Most
Volné místo učitel/ka odborného výcviku pro obor instalatér pro lokalitu Most.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU PRO OBOR INSTALATÉR

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
Ulice: Dělnická 21
Město: Most
PSČ: 434 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: PaedDr. Karel Vokáč
E-mail: PaedDr. Karel Vokáč
Telefon: +420 476 137 211

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Střední škola technická, Most, příspěvková organizace