Vlasta Lojšková

DLAŽDIČ

Odeslat

Pracovní náplň
*KO: Váňa Lubomír, tel.: 723 882 008.
Praxe výhodou. Pracoviště Moravskoslezský kraj, nástup ihned.
Volné místo dlaždič pro lokalitu Jakartovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DLAŽDIČ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Vlasta Lojšková
Ulice: 20
Město: Jakartovice
PSČ: 747 55

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lubomír Váňa
Telefon: +420 723 882 008

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vlasta Lojšková