Turcomm - truck servis s.r.o.

Automechanik/čka - autoelektriká/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: U Řeky 859, Ostrava - Hrabová
V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail.
Volné místo automechanik/čka - autoelektriká/ka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik/čka - autoelektriká/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Turcomm - truck servis s.r.o.
Ulice: U Řeky 859
Město: Ostrava
PSČ: 720 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michal Turek
E-mail: Michal Turek
Telefon: +420 731 486 964

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Turcomm - truck servis s.r.o.