CRPcz - Eurotradehouse s.r.o.

Číšník/Servírka, ohřev hotového jídla, úklid provozovny

Odeslat

Pracovní náplň
z:27.2.2017, a:19.12.2017,místo výkonu práce Heřmánky 257, 74235 Odry
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
Náplň práce: obsluha v restauraci a baru, práce v malé kuchyni - ohřev hotových pokrmů, objednávky zboží, úklid provozovny.
Požadavky: není nutné vyučení, dostačuje praxe a zájem o obor, solidnost, disciplinovanost, samostatnost.
Nabízíme: FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ ÚVAZEK: Možný plný i zkrácený úvazek, zaměstnavatel je ochoten jednat i o sdíleném pracovním místě, případně pouze o víkendové pracovní době,
turnusová pracovní doba
Rozpis pracovní doby:
po-čt 16:30-21:00
pá 15:30-21:00
so 13:30-22:00
ne 13:30-21:00
Volné místo číšník/servírka, ohřev hotového jídla, úklid provozovny pro lokalitu Heřmánky.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník/Servírka, ohřev hotového jídla, úklid provozovny

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: CRPcz - Eurotradehouse s.r.o.
Ulice: 257
Město: Heřmánky
PSČ: 742 35

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marie Vytasilová
Telefon: +420 737 716 093

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CRPcz - Eurotradehouse s.r.o.