TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem e-mailem: lenka.doleckova@clovekvtisni.cz
Pracovní doba: 8.00 - 16.30 hod

Náplní práce je terénní práce, sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi a odborné sociální poradenství v sociálně vyloučených nebo sociálním vyloučením ohrožených lokalitách na Karlovarsku a Sokolovsku

Požadujeme:
-SŠ/ Vyšší odborné vzdělání, nebo VŠ vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a příbuzných oborech
-Orientaci v sociálně právní oblasti, v dluhové problematice
-Schopnost pracovat v týmu
-Ochotu k dalšímu vzdělávání
-Trestní bezúhonnost
-Uživatelskou znalost práce na PC
-ŘP vítáme

Nabízíme:
- Práci na celý úvazek
- Práci v profesionálním týmu za adekvátní finanční ohodnocení
- Možnost podílet se na rozvoji unikátní sociální služby v oblasti sociální integrace
- Možnost seberealizace v renomované organizaci
- Průběžnou supervizi
- Další vzdělávání
- Dovolená 5 týdnů

Svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (v rozsahu 1 normostrany podmínkou) a případné dotazy zasílejte do 10. 3. 2017 na emailovou adresu: lenka.doleckova@clovekvtisni.cz
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v Sokolově, Gagarinova 1934 a v Karlových Varech, Blahoslavova 5/18 v prostorách pobočky společnosti. Termín bude upřesněn.
Člověk v tísni o.p.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrová řízení, případně neobsadit pracovní pozice v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.
Více informací o organizaci a jejích službách můžete nalézt na webové adrese http://www.clovekvtisni.cz/
Volné místo terénní sociální pracovník/ce - pracovník/ce v sociálních