Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK, PŘÍJMACÍ TECHNIK/ČKA

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK, PŘÍJMACÍ TECHNIK/ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontaktní osoba: p. Heberlein tel.602305024, e-mail
heberleinatcbox.cz
Požadavky: ŘP min. osobní automobil, angličtina nebo němčina, alspoň základy PC.
Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem.
Volné místo automechanik, příjmací technik/čka pro lokalitu Hrádek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Autoelektrikář autorizovaného servisu TOYOTA Olomouc Pracoviště: Pavlovická č.p. 272/18, 779 00 Olomouc (nákupní park Bělidla). POŽADUJEME: - praxi v oboru výhodou (elektrikář slaboproud, autoelektrikář, automechanik apod.) - technickou zdatnost - komunikativnost - zručnost - logické myšlení - ...
T-MOTOR Zlín s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Automechanik nákladních automobilů Nabízíme dlouhodobé perspektivní zaměstnání v autorizovaném autoservisu zn. TATRA. Požadujeme vyučení v oboru, praxi 3-5 let, ŘP sk. B,C. Životopisy zasílejte na e-mail: asistentka@abautoboss.cz. Volné místo automechanik nákladních automobilů pro ...
A B A U T O B O S S s.r.o. Český Těšín, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK Náplň práce: - Provádí základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních a nákladních vozidlech dle nabídky konkrétní provozovny, identifikuje a odstraňuje závady na vozidle - Provádí pneuservisní činnosti (služby) dle nabídky konkrétní ...
ContiTrade Services s.r.o. Zlín, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit