asistenti servisního oddělení - náhradní díly

  • Bohumín

Pracovní místo ( asistenti servisního oddělení - náhradní díly ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: administrativně-technická podpora týmu servisních a dílenských mechaniků, tvorba cenových nabídek ve firemním software, specifikace objednávání náhradních dílů dle požadavků zákazníka, komunikace s dodavateli a zákazníky
Požadujeme: SŠ vzdělání tech. obor (výhodou), komunikační schopnosti, samostatnost, logické myšlení, znalost práce na PC /word,exel/, znalost AJ podmínkou, řid.průkaz sk. B
Nabízíme: zázemí stabilní firmy, jistotu dlouhodobé spolupráce, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, účast na školeních

KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail
Volné místo asistenti servisního oddělení - náhradní díly pro lokalitu Bohumín.