F & B Manager/ka

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( F & B Manager/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Cristal Palace, Hlavní 61, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pružná pracovní doba. Požadujeme: praxe min. 3 roky na obdobné pozici, znalost německého, anglického a ruského jazyka, slušné a příjemné vystupování, komunikativnost a samostatnost, profesionální jednání, reprezentativní vzhled, časová flexibilita a pružnost, odpovědnost za své výsledky, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, velmi dobrá a prokazatelná znalost gastronomického provozu. Nabízíme: práci v příjemném prostředí mezinárodních hotelů, zajímavá pracovní náplň, motivační a finanční ohodnocení dle výsledků, služební telefon. Kontakt pro zájemce: telefonicky, e-mailem anebo osobně Po-Pá od 8:00-14:00hod.
Volné místo f & b manager/ka pro lokalitu Mariánské Lázně.