BUGÁŇ Montáže a stavby s.r.o.

Lešenář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj (Karviná, Ostrava, Frýdek-Místek)
Kontakt na email nebo telefonicky od 7.00 do 16.00 hod.

Výhodou ŘP sk. C.
Volné místo lešenář/ka pro lokalitu Ostrava.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lešenář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: BUGÁŇ Montáže a stavby s.r.o.
Město: Ostrava

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavol Bugáň
E-mail: lesenari@centrum.cz
Telefon: +420 736 416 507

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BUGÁŇ Montáže a stavby s.r.o.