Izolatér, pomocný dělník

  • Jeseník

Pracovní místo ( Izolatér, pomocný dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 14.8.2017!!!
První kontakt písemný!!!

Chytrá pěna HS Group s.r.o., přední producent stříkaných PUR izolací v ČR a SR, hledá do svých řad nové pracovníky na pozici izolatér, pomocný dělník.

Požadavky zaměstnavatele:
-fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu
-řidičský průkaz min. sk. B
- zkušenosti v oboru izolatérství nebo pokrývač/klempíř výhodou
- řidičský průkaz sk. C výhodou.

Náplní práce je provádění stříkaných izolací a pomocných prací na stavbách v ČR a SR.

Nabízíme stálý zaměstnanecký poměr u prosperující společnosti v dynamickém oboru stavebnictví, nadstandardní výdělky a možný kariérní růst. Nástup možný ihned.

Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: skala@chytrapena.cz
Volné místo izolatér, pomocný dělník pro lokalitu Jeseník.