ŘIDIČ/KA SK. B (SK. C + E VÝHODOU) - NOČNÍ ROZVOZ TISKU

Pracovní místo ( ŘIDIČ/KA SK. B (SK. C + E VÝHODOU) - NOČNÍ ROZVOZ TISKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmu řidiče skupiny B (C+E výhodou) s praxí z Českých Budějovic na noční rozvoz tisku, cca 2-7h x 6dnů v týdnu. - brigáda, HPP, VPP
Nabídky na tel.: 731 484 581 nebo na e-mail favondrasekatemail.cz
Volné místo řidič/ka sk. b (sk. c + e výhodou) - noční rozvoz tisku pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

SERVISNÍ TECHNICI SERVISNÍ TECHNICI - Místo výkonu práce: Komárov, Požadavky: řidičské oprávnění, ochota cestovat k zákazníkovi, ruský a anglický jazyk - slovem i písmem, zaměstnanecké výhody: stravenky, kontakt: emailem. Volné místo servisní technici pro lokalitu ...
Fillmatech spol. s r.o. Osek, Inzerováno včera

MONTÉR - MECHANIK Požadujeme SOU nebo SŠ se zaměřením na strojírenství, znalost čtení technických výkresů a samostatnost při montáži, praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz skupiny B, časovou flexibilitu, ochotu cestovat a loajalitu. Nabízíme zaměstnání v ...
ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o. Písek, Inzerováno včera

ELEKTROTECHNIK / PROGRAMÁTOR PLC Požadavky: - vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské elektrotechnického směru - znalost některého z programovacích jazyků (preferovány zkušenosti s programováním PLC dle IEC 61131-3) - řidičský průkaz sk. B - ochotu cestovat, časovou flexibilitu, ...