M. LIŠKA, spol. s r.o.

automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
Práce v zavedeném autoservisu Subaru, přátelské prostředí, školení Subaru, volné víkendy.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování
Volné místo automechanik pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: M. LIŠKA, spol. s r.o.
Ulice: Skladová 2459
Město: Plzeň
PSČ: 326 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jan Havel
E-mail: Bc. Jan Havel
Telefon: +420 603 880 099(mezi8-17h)

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: M. LIŠKA, spol. s r.o.