GRAFIK / SPRÁVCE WEBU A IT V JEDNÉ OSOBĚ

  • Liberec

Pracovní místo ( GRAFIK / SPRÁVCE WEBU A IT V JEDNÉ OSOBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Grafik
- rutinní znalost programů Adobe (Indesign, Photoshop, Illustrator)
- znalost předtiskových příprav
- základní znalost úprav fotografii
- tvorba propagačních materiálů
Správce webu
- aktualizace a úprava webových stránek
- práce s administračním prostředím Wordpressu
- základní znalost HTML
- analýzy webu (práce s Google Analytics)
- správa mailového serveru
- tvorba a odesílaní newsletteru
Správce IT
- základní znalost TCP/IP
- interní technická podpora HW, SW
- správa firemní sítě
- práce s HW i SW
- znalost kancelářských aplikací MS Office
Požadované vlastnosti:
- samostatnost, spolehlivost, pracovitost, pečlivost, poctivost a flexibilita.
Evidence na ÚP výhodou
Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci, férové jednání a odpovídající platové ohodnocení.
- práce na HPP, lze i na zkrácený úvazek
- pracovní doba 8:00 - 16:00
- plat: 16.000 - 24.000,- Kč dle praxe a zkušeností
Zaslat životopis e-mailem
Volné místo grafik / správce webu a it v jedné osobě pro lokalitu Liberec.