REFERENT SOCIÁLNÍCH SLUŽEB - TERÉNNÍ PRACOVNÍK na humanitním oddělení odboru ško

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT SOCIÁLNÍCH SLUŽEB - TERÉNNÍ PRACOVNÍK na humanitním oddělení odboru ško ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Poloviční pracovní úvazek na dobu určitou do 31. prosince 2017, nástup je možný ihned, případně dle vzájemné dohody. Platová třída 6. s poskytnutím dalších složek platu po zapracování.
Předpoklady: terénním pracovníkem humanitního oddělení se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky (případně i cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt), dosáhla osmnácti let věku, naplňuje podmínky způsobilosti k právním úkonům, jednací jazyk, podmínku bezúhonnosti, zdravotní způsobilosti a kvalifikačních předpokladů kladené na pracovníka v sociálních službách podle § 116 odst. 5 b) zákona č. 108/2006 Sb.
Požadavky: střední vzdělání s maturitní zkouškou, příp. střední vzdělání s výučním listem; absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách dle §37 a §40 vyhlášky č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách (vítána je též předchozí zkušenost se sociální prací); komunikační dovednosti pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; dobré organizační schopnosti, samostatnost při práci, psychická odolnost a flexibilita; základní znalost práce s PC.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
K přihlášce připojí uchazeč životopis, ve kterém se uvedou údaje o jeho dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; čestné prohlášení o bezdlužnosti vůči statutárnímu městu Liberec; ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Bližší informace k