ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA - PLATO

  • Most

Pracovní místo ( ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA - PLATO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- ŘP.sk C + E + profesní průkaz řidiče
- digitální karta řidiče
- praxe v oboru
- dobrá pracovní morálka, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
Místo výkonu práce: Most + celá Česká Republika
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie
V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis ( fotografie výhodou) na adresu: troller@vamiro-most.cz nebo tel. číslo 605 309 009, osobně: provozovna Vamiro s.r.o., Vtelenská 3337, Most, kontaktní osoba: Roman Troller
Možnost nástupu - IHNED!
Volné místo řidič nákladního vozidla - plato pro lokalitu Most.