Odborný technický a vývojový pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( Odborný technický a vývojový pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu posílejte CV na email: lenka.stratilikova@arkon.co.uk

Společnost Arkon Flow Systems hledá nového kolegu do Vývojového týmu:
Náplň práce:
- vývoj/návrh HW v oblasti měření, regulace a automatizace
- návrh schémat a DPS s ohledem na mezinárodní certifikace a normy
- spolupráce s výrobou a obchodem na vyhledáváním nových vývojových příležitostí
- návrh DPS s přihlédnutím k obecným návrhovým pravidlům
- Komunikace s exsterními dodavateli
Požadujeme:
- orientace v problematice návrhu elektronických zařízení,
- znalost (analogových i digitálních současték, vývoje embeded zařízení, jednočipových mikrokontrolerů)
- znalost software CADSOFT EAGLE
- znalost průmyslových sběrnic a protokolů (RS485, 4-20mA, MODBUS, HART...)
- znalost elektroniky, diagnostika vadných kusů (pájení, měření...)
- znalost programování mikrokontrolérů v C, C++ , PC aplikací výhodou
- schopnost číst výkresy výhodou
- orientace v problematice měření neelektrických veličin
- znalost anglického jazyka na úrovni porozumění odbornému textu a komunikace se zahraničními dodavateli
- nástup dohodou
Nabízíme:
- práci v blízkosti centra Brno (dobrá dostupnost MHD)
- perspektivu dlouhodobého zaměstnání
- motivujíci finanční ohodnocení
Zaměstnanecké výhody:

stravenky, firemní benefity
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo odborný technický a vývojový pracovník pro lokalitu Brno.