Skladníci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Skladníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ROBE lighting s. r. o.
Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení, hledá kandidáty na pozici:
SKLADNÍCI
POŽADUJEME: Samostatnost, dobrá pracovní morálka, zodpovědnost, flexibilita, učenlivost. Základní znalost práce na PC. Fyzickou zdatnost (zvedání břemen)
Výhodou - praxe na pozici skladník (min. 1 rok), řidičský průkaz na VZV
NÁPLŇ PRÁCE: Přebírání materiálu na sklad a jeho kvalitativní a kvantitativní kontrola. Účetní příjem materiálu do IS. Kontroly stavu skladovaného materiálu, vychystávání materiálů do výroby, evidence chybějícího materiálu. Pravidelné inventury
NABÍZÍME: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti. Motivující finanční ohodnocení. Firemní benefity
PRVNÍ KONTAKT: Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu personalni@robe.cz
Volné místo skladníci pro lokalitu Valašské Meziříčí.