Prodejce pro zahraniční obchod

  • Roztoky

Pracovní místo ( Prodejce pro zahraniční obchod ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Roztoky
Náplň práce: Akvizice a vyhledávání nových zákazníků, práce v obchodním oddělení, zpracování obchodní agendy, ústní i písemná komunikace se zákazníky, zpracování poptávek, tvorba nabídek. Požadujeme: Praxe v mezinárodním obchodu nebo marketingu výhodu, chuť učit se novým věcem, aktivní komunikace v AJ nebo NJ, řidičský průkaz sk. B, schopnost týmové spolupráce a logické uvažování. Nabízíme: pracovní poměr na HPP, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování, každý měsíc jeden volný pátek, kurzy AJ, a jiné.
Kontaktujte nás na: jana.zaludova@permon.cz nebo na 313 521 566
Volné místo prodejce pro zahraniční obchod pro lokalitu Roztoky.