Obsluha tkacích strojů - tavičky

  • Opava

Pracovní místo ( Obsluha tkacích strojů - tavičky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé zaměnstance na pozice - DĚLNÍK/-CE NA PROVOZE KONFEKCE - tavič/tavička.

Náplň práce:
- obsluha tavicích strojů, tavení tkaniny na díly k šití velkoobjemových vaků

Požadujeme :.
- vyučen v oboru není podmínkou
- spolehlivost, ochotu pracovat, pečlivost.

Nabízíme :
- mzda 13 000 - 16 500 Kč
- třísměnný provoz
- nástup možný ihned
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- příplatky za práci v odpolední a noční směně,
- příplatek za práci v sobotu, příspěvek na závodní stravování
- 21 dnů dovolené + 4 dny pracovního volna.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 608 252 090. Životopisy prosím zasílejte na cvov@bohemia-manscraft.cz a do předmětu uveďte Dělník na odd.konfekce - tavič/ka a kód pozice O24653
Volné místo obsluha tkacích strojů - tavičky pro lokalitu Opava.