Pracovník/ce v sociálních službách - instruktor/ka sociální péče

  • Habrovany

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách - instruktor/ka sociální péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: vzdělání střední s výučním listem nebo maturitní zkouškou, akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost
Popis práce: rozvíjení individuální manuální zručnosti uživatelů zařízení, vyhledávání, organizování a provádění volnočasových aktivit formou výtvarné, hudební, dramatické nebo tělesné výchovy
Zaměstnavatel nabízí: 25 dní dovolené, po zapracování osobní příplatek, závodní stravování
Kontakt: Marcela Berkyová, tel: 517 305 104, e-mail: mzdy@habrovanskyzamek.cz
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách - instruktor/ka sociální péče pro lokalitu Habrovany.