Vedoucí domácí hospicové péče (vedoucí terénní služby/všeobecná sestra)

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Vedoucí domácí hospicové péče (vedoucí terénní služby/všeobecná sestra) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- řízení služby (vedení multidisciplinárního týmu pracovníků, organizace poskytovaných služeb, zabezpečení provozních záležitostí)
- komunikace s lékaři, se spolupracujícími službami
- zajištění podpory umírajícím a jejich blízkým
- poskytování odborné zdravotní péče v domácím prostředí pacientů

Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou
Uzávěrka přihlášek: 10. 3. 2017
Nástup: duben/květen 2017

Nabízíme:
- pracovní poměr na 1,0 úvazku,
- zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci,
- možnost podílet se na rozvoji služby,
- odborné vzdělávání a supervizi,
- zaměstnanecké benefity,
- dobrý pracovní tým,
- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:
- způsobilost k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu,
případně se specializovanou způsobilostí nebo zvláštní odbornou způsobilostí,
- znalost legislativy (zdravotnická, sociální),
- předpoklady pro práci s umírajícími a jejich blízkými,
- schopnost samostatné i týmové práce, výborné organizační schopnosti,
- zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- trestní bezúhonnost.

Uvítáme:
- znalost problematiky paliativní péče, praxi u lůžka.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis, profesní životopis a koncepci řízení a rozvoje služby v následujících třech letech (max. dvě strany A4) na adresu Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email jana.kincova@zdar.charita.cz
do 10. 3. 2017.
Bližší informace: Mgr. Jana Kincová Křížková, mob.: 777 755 469