Pracovník obsluhy hracích automatů

  • Chvalovice

Pracovní místo ( Pracovník obsluhy hracích automatů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme práci na plný pracovní úvazek ve 12-ti hodinových směnách, trvalý a nadstandartní příjem, smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou. Nástupní plat v rozmezí 16.000 - 18.000.- Kč (dle vzdělání, praxe atd.) plus příplatky za práci v noci,
o víkendu a ve svátek, měsíční bonusy a odměny za pracovní výkon.
Požadujeme příjemné vystupování, manuální zručnost, základní znalost německého jazyka, schopnost přizpůsobit se firemním pravidlům. Vzdělání v oboru IT nebo elektro výhodou.
Volné místo pracovník obsluhy hracích automatů pro lokalitu Chvalovice.